+420 777 195 304

Software

Gibbs CAM

při programování našich výrobků používáme software Gibbs CAM

GibbsCAM je CAD/CAM software pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, snadno použitelný pomocník, který umožňuje plynulou integraci s jakýmkoliv CAD systémem.
Rozhraní, které je zaměřené na obráběče, v kterém se lze snadno orientovat, znamená maximální produktivitu při přípravě NC programů.
NC programátor, obráběč nebo výrobní technik - všichni uživatelé naleznou známou terminologii, ikony dávají smysl a procesy jsou logické.
S GibbsCAMem je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá.


GibbsCAM v České republice našel uplatnění u CNC obráběčů, kteří mají pozitivní přístup k řemeslu, tedy vědí, co to je obrábění a především vědí, že není možné se spoléhat na automatické programování na jedno kliknutí. GibbsCAM je využíván v malých, středních i velkých firmách, od Aše po Ostravu. Nachází uplatnění ve firmách, kde nehledají úžasné barevné software, světové značky, nebo řešení "CAMe, dělej za mě!", ale u CNC obráběčů, kteří hledají řešení, tedy intuitivní výkonný CAM, nezávislý na CADu. CAM s možnostmi, kdy si NC programátor může zvolit a ovlivnit dráhy nástrojů tak, jak si myslí, že je to správně, ve firmách využívajících standardní HW, ale především ve firmách vyžadujících dobrou podporu na telefonu a personifikované postprocesory vycházející z představ NC programátora. 

JE VŠUDE TAM, KDE CNC OBRÁBĚNÍ DÁVÁ SMYSL
GibbsCAM je především řešení pro přípravu NC programů pro CNC obráběcí stroje, tedy frézovací stroje a soustružnické stroje, pro soustružnicko-frézovací stroje s osou C i Y s jedním vřetenem, podporou koníka, podavačem tyčí, ale i dvou i vícekanálové obráběcí stroje, s dvěma vřeteny, stroje s osou B i pro dlouhotočné CNC automaty. Lze s ním připravovat NC programy pro frézování na polohovacích otočných stolech s podporou více nulových bodů, čtyř- až pětiosé indexované obrábění, pětiosé plynulé obrábění i NC programy pro WireEDM drátové řezačky. 

 

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací